Bayan İç Giyim Ürünleri
29.11.2016

Vücut Çorabı Nasıl Seçilir?

Birçok kadın ve genç kız body stocking yani vücut çorabı tercih eder. Vücut çorapları günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz ürünlerdir. Özellikle yaz aylarında mini eteklerinizin altına rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Vücut çorapları özel kısımları açık olan bir üründür. Bu yüzden günlük kullanımlarınızda içinize külot giyerek daha rahat kullanım sağlayabilirsiniz.

Read More
29.11.2016

Popoyu Dik Gösteren Bayan Külot Modelleri

Çoğu genç kız ve kadın dik kalçalara sahip olmak ister. Dik kalçalar sayesinde hem kıyafetleriniz daha güzel görünür hem de istediğiniz kıyafetleri daha rahat ve özgüven içerisinde giyebilirsiniz. Dik kalçalara sahip olmak için estetik operasyonlara gerek kalmadan ya da egzersiz yapmadan popoyu dik gösteren bayan külot modellerini tercih edebilirsiniz.

Read More
29.11.2016

Destekli Sütyen Modelleri

İç giyim ürünleri kadın olsun erkek olsun hayatı kolaylaştıran en önemli giyim ürünleridir. Özellikle kadınların iç giyim ürünlerini seçmekte oldukça dikkatli olmaları gerekir. Bedeninize uygun seçeceğiniz iç çamaşırı ürünleri ile vücudunuzdaki birçok hatayı, kusuru düzeltebilirsiniz. Yanlış, bedeninize uygun olmayan iç çamaşırı ürünlerinden kullanmak sizi hem görüntü olarak kötü gösterir hem de sağlık açısından uygun değildir.

Read More
media
29.11.2016

Yılbaşında Sevgilinize Neler Alabilirsiniz?

Yılbaşının yaklaşması ile çiftlerin hediye telaşı da başlamış oldu. Karşılıklı olarak ne tür hediyeler alınacağı konusunda yapılan araştırmalar farklı seçenekler aranması ile daha da zorlaşıyor. Alışıldık seçeneklerin dışında yılbaşında sevgiliye ne alınabilir? Sorusu herkesin aklında yer alıyor.

Yılbaşı için en sık tercih edilen hediye seçenekleri arasında akla ilk gelen seksi iç çamaşırıdır. Ancak bunun için kırmızı renk seçeneği şans getireceğine inanıldığı için etkili olmaktadır. Bunun dışında farklı seçimler yapmak isteyenler çoğu zaman çorap ya da havaların soğuması nedeni ile terlikte düşünebilirler.

Read More