Teslimat / İptal / Değişim / İade Koşulları


İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI


27 Kasım 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan ve 27 Şubat 2015 tarihinde yürürlüğe giren Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da yapılan değişiklikle, AMBALAJI AÇILMIŞ İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNDE HİJYEN VE SAĞLIK NEDENİ İLE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR.


Aşağıda belirtilen şartlara uygun ürünlerin iade talebi yapılması durumunda kargo ücreti Dekolte.net tarafından karşılanacaktır.


Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, satis@dekolte.net adresine ürünün fatura numarası ve iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.


Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetleri ekibimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verilecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında, faturasını tüm nüshalarıyla ve faturanın arkasında bulunan formu doldurarak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Ürünü kargo şirketine teslim ettikten sonra kargo detaylarını satis@dekolte.net e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.


Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi Dekolte.net tarafından kabul edilmez.


İPTAL KOŞULLARI


Satıcı firma Dekolte.net, sipariş vermiş olduğunuz iç giyim ürününün ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde ürün kargolanmadan önce satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün saat 16.00'dan önce telefon aracılığı ile veya satis@dekolte.net adresinden mail yoluyla ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


GARANTİ KOŞULLARI


www.dekolte.net sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü Üretici Firma garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.